Přečtěte si co o aplikaci říkají naši spokojení klienti


"Ten pocit, když od dokončeného úkolu k odeslané faktuře vede jen jeden klik..."

S CannyApp vytvořím fakturu na místě po ukončení zakázky a jedním kliknutím odešlu přímo z aplikace klientovi. CannyApp za mě pohlídá splatnost a vytvoří upomínkové e-maily. Svůj čas mohu plánovat díky harmonogramu a jasně vidět, kolik zakázek si na určité období mohu ještě vzít. Díky internetovému rozhraní nemusím nic synchronizovat. Své přehledy mám stále všude tam, kde je internetové připojení.

Jiří Juránek
www.jirijuranek.com

"CannyApp udělá za freelancera špinavou práci. A pohlídá klienty v prodlení!"

CannyApp řeší všechno, co na volné noze řešit nechci. Pomáhá mi zvládat každodenní úkoly spojené s financemi od objednávky přes výkaz až po fakturu. Hlídá za mě i platební morálku klientů a z fakturace je tak rychlá a přehledná rutina.

Jakub Wojtovič
copywriter na volné noze

"Všechny informace o projektech mám na jednom místě."

Jako projektová manažerka jsem vždy svým způsobem bojovala s organizací (například dohled nad zadanými a odvedenými úkoly), množstvím přístupových hesel a drobných poznámek, až po fakturace a jejich splatnosti. Každý podnikatel ví, že základem úspěchu je mít dokonalý přehled nad vlastním podnikáním. A právě CannyApp mi pomohla zbavit se diáře, otravných poznámkových bločků, a spousty dodatečných nástrojů výměnou za dokonalou organizaci v rámci jediné platformy přístupné odkudkoliv. Mohu jen poděkovat tvůrcům za skvělý nápad, co mi pomohl získat kontrolu nad svým podnikáním a ušetřit čas, který nyní mohu věnovat podstatnějším věcem než je "papírování". Díky CannyApp!

Dominika Rumanová
projektová manažerka

CannyApp používáme pro vystavování faktur a hlavně analýzy, jak si společnost vede každý měsíc. Vystavování faktur je velmi rychlé (u klienta stačí zadat pár prvních písmen, a pokud je uložený, hned se vyplní), nemusíme jej vyhledávat v seznamech nebo vyplňovat ručně. Po otevření ihned vidíme kolik faktur je po splatnosti, kolik jich je neuhrazených a můžeme ihned upomínat. Pro export faktur pro účetního stačí jeden klik a práce je hotova.

Veronika Hochmannová
asistentka ředitele

"Začít si evidovat odpracovaný čas znamená začít opravdu podnikat. S CannyApp to jde samo."

Dlouho předlouho jsem byl aplikačním agnostikem. CannyApp se mi moc líbila, ale NEVĚŘIL jsem, že zrovna já osobně bych ji využil. "To je pro ty opravdový podnikatele, kdepak pro mě". Ale pak přišel moment, kdy mi zakázky začaly vyloženě přerůstat přes hlavu. Pochopil jsem, že bez evidence odpracovaných hodin se neobejdu. A protože CannyApp kromě toho nabízí i tvorbu faktur a vůbec komplexní online prostředí pro podnikání, dvakrát jsem se nerozmýšlel. No a tak se ze mě stal podnikatel :)

Pavel Šenkapoun
nejlepsicopywriter.cz
VYZKOUŠEJTE CANNYAPP
na jeden měsíc ZDARMA!