Hodnoty, na kterých jsme vybudovali CannyApp

CannyApp vznikla v prostředí nezávislého vývojářského týmu se specifickou kulturou a hodnotami. Kultura a hodnoty pro nás nejsou jen prázdnými slůvky. Mají pro nás zcela jasný význam, který můžeme shrnout do jednoho kréda: Pomoci lidem k větší produktivitě, a tím k lepšímu využití jejich potenciálu. Z toho pak vyplývají všechny naše další hodnoty.

9 Základních hodnot CannyApp

1/ POMÁHÁME NEJENOM PODNIKATELŮM
Stavíme nástroje, které pomáhají freelancerům a firmám růst a prosperovat. Ale také podporujeme lidi v jejich dalším vzdělávání a přípravě pro úspěšný a bohatý život.
2/ NASLOUCHÁME
Každá nová verze či vylepšení našeho softwaru prochází unikátním a přísným procesem, který začíná tím, že nasloucháme jednomu hlasu: našim zákazníkům.
3/ DRŽÍME SLOVO
Více než mluvení se věnujeme práci. Každé denní, týdenní a měsíční cíle, které si stanovíme, jsou vázány účelem pomoci klientům uspět a mít radost z podnikání. Jako jednotlivci jsme se zavázali k dosažení těchto cílů a vzájemně se podržet a být zodpovědní za výsledky, bez ohledu na to, jak to bude nebo je obtížné.
4/ KOMUNIKUJEME OTEVŘENĚ
U nás není prostor ani čas na pasivně-agresivní přístup vůči kolegům, nebo dokonce klientům. Naše komunikace umožňuje vyjádřit jak souhlas, tak i nesouhlas, skutečnou zpětnou vazbu a upřímnost.
5/ PROBLÉMY ŘEŠÍME S OPTIMISMEM
Naše víra: Jeví se snad něco jako nemožné? My uděláme vše pro to, abychom ukázali, že to možné je! Můžou s námi bojovat, házet nám klacky pod nohy a věci nemusí vždy jít, jak jsme plánovali, ale věříme, že společně dokážeme velké věci. A to vše s úsměvem!
6/ KONTROLUJEME SVÉ EGO
Požadujeme, aby se každý ve firmě, oprostil od ega. CannyApp se nebojí sdílet úspěch nebo uznat chybu a nést následky. Vždy se snažíme hledat řešení problémů, a to i v případě, že problém není v přímém vztahu k naší práci.
7/ JDEME DOPŘEDU
Sdílíme nápady, hledáme nové projekty a vzájemně se inspirujeme každý den. Chceme inovovat a neustále se zlepšovat.
8/ JSME FÉROVÍ
Někdy je jasné, že náš software se pro daný byznys prostě nehodí. Pokud to bude váš případ, řekneme vám to a pomůže najít řešení, které vám sedne víc.
9/ VĚŘÍME V LIDI A JEJICH SNY
V CannyApp naše víra v lidi a jejich sny dělá divy - jak vám nejlépe dosvědčí naši klienti. Věříme v podnikání, v hodnotu tvrdé práce, nadšení, odhodlání a víru ve vlastní sny.

Nalaďte se na CannyApp vlnu!

Pokud nás někdy uvidíte při práci, tak zahlédnete spoustu zajímavých věcí, které v kancelářích máme: lednička s pivem a občerstvením, dobrá nálada, úsměv nebo třeba to, jak vášnivě komunikujeme o transformacích online aplikací. Každý CannyApper věří, že naše online aplikace se výrazně mění k lepšímu a pracuje s cílem pomoci klientům objevit radost z podnikání. Věří, že aplikace a software by neměly lidem přidělávat starosti a obtěžovat je, ale mají být snadno ovladatelné, výkonné a spolehlivé.

Náš přístup je prostě trochu jiný než ve většině technologických společností. Věříme, že všechno je možné, a proto jsme koneckonců pojmenovali svou vlajkovou aplikaci CannyApp. Přijďte nás navštívit, napište nám nebo zavolejte. Rádi se s vámi o trochu toho nezdolného optimismu podělíme a společně dokážeme věci, ze kterých budete mít radost vy i my.

VYZKOUŠEJTE CANNYAPP
na jeden měsíc ZDARMA!